Konserwacja podwozia

Konserwacje podwozia wykonujemy tylko sprawdzonymi produktami wiodących marek!

konserwacja podwozia w samochodzie

Konserwacja podwozia pojazdów w Krakowie

Zajmujemy się kompleksowo usługą konserwacji podwozia w samochodach osobowych jak i ciężarowych.
Konserwacja podwozia to skuteczne zabezpieczenie pojazdu przed korozją, znacząco przedłużające żywotność naszych samochodów. Konserwujemy samochody wieloletnie oraz te które dopiero opuściły salon. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam wykonanie usługi w sposób wysoce profesjonalny.

Zaufało nam już wielu kierowców gdyż w wykonywaną usługę wsadzamy maksimum staranności i rzetelności.

Firma jest nowocześnie wyposażona i posiada specjalistyczne zaplecze, które pozwala nam wykonywać usługę konserwacji podwozia w pełni profesjonalnie. Współpracujemy z dealerami oraz serwisami samochodowymi.

Czas wykonania konserwacji podwozia w samochodzie osobowym to około 3 dni, natomiast w przypadku samochodu ciężarowego to około 4 dni.

Konserwacje podwozia wykonujemy produktami firm:

Valvoline, Noxudol, Henkel, Würth, Novol, Motip, Waxoyl, Dinitrol, 3M, K2, Bitgum oraz Boll.

Środki których używamy są środkami nowej generacji, posiadają doskonałe właściwości antykorozyjne i wygłuszające, w odróżnieniu od najtańszych produktów po wyschnięciu cechują się estetycznym wyglądem, szybkim schnięciem oraz niską intensywnością zapachową.

Dzięki zastosowaniu takich środków, możemy być spokojni że podwozie naszego samochodu będzie należycie chronione przed korozją, a sam wygląd pozostanie estetyczny przez długi czas.

Usługa wykonywana jest na podnośnikach kolumnowych, dzięki czemu w przeciwieństwie do klasycznego kanału mamy możliwość dokładnego zakonserwowania podwozia, również w miejscach trudno dostępnych.

Firma dysponuje urządzeniami nadmuchowymi umożliwiającymi dokładne osuszenie podwozia pojazdu nawet w wilgotne i chłodne dni, umożliwiając tym samym rzetelne wykonanie konserwacji podwozia.

Oferujemy możliwość wynajęcia samochodu zastępczego dla klienta.

Konserwacja podwozia

Konserwacja podwozia skutecznie zabezpiecza nam pojazd przed rdzą i środkami sypanymi zimą głównie solą!

Dlaczego warto konserwować pojazd u nas.

Skutecznie zabezpieczamy pojazdy najlepszymi środkami. Nie tylko konserwujemy pojazd ale oczyszczamy istniejące ogniska korozji i odpowiednio je zabezpieczamy. Konserwację podwozia przeprowadzamy bardzo dokładnie i starannie ponadto w profilach zamkniętych przy użyciu specjalistycznego sprzętu również rozprowadzamy środek konserwujący. W procesie konserwowania pojazdu zabezpieczamy karoserię, elementy mechaniczne układ hamulcowy i wydechowy.
Konserwacja podwozia wizytówka

Proces wykonywania usługi konserwacji podwozia w naszej firmie:

ETAP 5
Montaż plastikowych osłon, prace końcowe.

Po zakończonych wszystkich czynnościach związanych z napylaniem podwozia samochodu środkami do konserwacji, w pojeździe montowane są uprzednio zdemontowane plastikowe elementy osłaniające podwozie, nakładki progowe oraz nadkola. W przypadku wystąpienia w samochodzie jednorazowych plastikowych spinek służących do zamocowania wyżej wspomnianych elementów wymieniane są one na nowe, tak aby spód samochodu był kompletny i finalnie wyglądał tak samo jak w dniu opuszczenia fabryki. Na koniec pozostaje montaż kół oraz kontrola wykonanej usługi. Klient po wykonanej usłudze konserwacji podwozia dostaje od nas pisemną gwarancję.

Klient po wykonanej usłudze konserwacji podwozia dostaje od nas pisemną gwarancję.

DobregoPasterza8.pl

+48 888 080 300 lub 12 412 19 44

Profesjonalna konserwacja podwozia, montaż haków holowniczych oraz serwis układów wydechowych.
Auto szyby sprzedaż i montaż.

Partnerzy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi markami